Menu Link (field) Attributes (2.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Parent
et: Vanem

en: Name
et: Nimi

en: Menu link
et: Menüülink

en: Attributes
et: Omadused

en: Class
et: Klass

en: Relationship
et: Seos

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Field types
et: Väljade tüübid
