Menu Link (field) Attributes (2.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Parent
hr: Nadređen

en: Name
hr: Naziv

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Attributes
hr: Atributi

en: Relationship
hr: Odnos

en: Menu name
hr: Naziv izbornika
