Menu Link (field) Attributes (2.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն
