Menu Link (field) Attributes (2.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Parent
km: មេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​
