Menu Link (field) Attributes (2.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Parent
mn: Эх

en: Name
mn: Нэр

en: Menu name
mn: Цэсний нэр
