Menu Link (field) Attributes (2.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Relationship
oc: Relacion

en: Menu name
oc: Nom del menú
