Menu Link (field) Attributes (2.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Name
pl: Nazwa

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Class
pl: Klasa

en: Relationship
pl: Powiązanie

en: Menu name
pl: Nazwa menu

en: Field types
pl: Typy pól
