Menu Link (field) Attributes (2.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Parent
ro: Părinte

en: Name
ro: Nume

en: Menu link
ro: Link Meniu

en: Attributes
ro: Atribute

en: Class
ro: Clasă

en: Relationship
ro: Relație

en: Menu name
ro: Numele meniului

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
