Menu Link (field) Attributes (2.0.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Class
sk: Trieda

en: Relationship
sk: Vzťah

en: Menu name
sk: Názov menu

en: Field types
sk: Typy polí
