Menu Link (field) Attributes (2.0.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Parent
ar: الأب

en: Name
ar: الاسم

en: Menu link
ar: رابط القائمة

en: Attributes
ar: سمات

en: Relationship
ar: العلاقة

en: Menu name
ar: اسم القائمة

en: Field types
ar: أنواع الحقل
