Menu Link (field) Attributes (2.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Parent
ast: Padre

en: Name
ast: Nome

en: Menu link
ast: Enllaz del menú
