Menu Link (field) Attributes (2.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Parent
bs: Roditelj

en: Name
bs: Ime

en: Relationship
bs: Relacija
