Menu Link (field) Attributes (2.0.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Parent
de: Übergeordnet

en: Menu link
de: Menü-Link

en: Attributes
de: Attribute

en: Class
de: Klasse

en: Relationship
de: Beziehung

en: Menu name
de: Menüname

en: Field types
de: Feldtypen
