Menu Link (field) Attributes (2.0.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Parent
el: Γονέας

en: Name
el: Όνομα

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Class
el: Κλάση

en: Relationship
el: Συσχέτιση

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
