Menu Link (field) Attributes (2.0.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: Parent
fa: والد

en: Name
fa: نام

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Class
fa: کلاس

en: Relationship
fa: رابطه

en: Menu name
fa: نام منو
