Menu Link (field) Attributes (2.0.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Parent
fi: Isäntä

en: Name
fi: Nimi

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Class
fi: Luokka

en: Relationship
fi: Suhde

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: Field types
fi: Kenttätyypit
