Menu Link (field) Attributes (2.0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Name
fr: Nom

en: Menu link
fr: Lien du menu

en: Attributes
fr: Attributs

en: Class
fr: Classe

en: Relationship
fr: Relation

en: Menu name
fr: Nom du menu

en: Field types
fr: Types de champs
