Menu Link (field) Attributes (2.0.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Name
hi: नाम

en: Menu link
hi: मेनू लिंक

en: Attributes
hi: गुण

en: Relationship
hi: संबंध

en: Menu name
hi: मेनू नाम
