Menu Link (field) Attributes (2.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Parent
is: Foreldri

en: Name
is: Nafn

en: Relationship
is: Tengsl

en: Menu name
is: Nafn á valmynd

en: Field types
is: Tegundir svæða
