Menu Link (field) Attributes (2.0.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Parent
it: Genitore

en: Name
it: Nome

en: Menu link
it: Voce del menu

en: Attributes
it: Attributi

en: Class
it: Classe

en: Relationship
it: Relazione

en: Menu name
it: Nome del menu

en: Field types
it: Tipi di campo
