Menu Link (field) Attributes (2.0.1) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Description
ms: Huraian

en: Parent
ms: Induk

en: Name
ms: Nama

en: Menu link
ms: Pautan menu

en: Class
ms: Kelas

en: Menu name
ms: Nama menu
