Menu Link (field) Attributes (2.0.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Name
nn: Namn

en: Class
nn: Klasse
