Menu Link (field) Attributes (2.0.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Parent
pt: Superior

en: Name
pt: Nome

en: Menu link
pt: Link de menu

en: Attributes
pt: Atributos

en: Class
pt: Classe

en: Relationship
pt: Relação

en: Menu name
pt: Nome do menu

en: Field types
pt: Tipos de campo
