Menu Link (field) Attributes (2.0.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Parent
sl: starš

en: Name
sl: Ime

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Menu name
sl: Ime menija
