Menu Link (field) Attributes (2.0.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Parent
tr: Üst öge

en: Name
tr: İsim

en: Menu link
tr: Menü bağlantısı

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Class
tr: Sınıf

en: Relationship
tr: İlişki

en: Menu name
tr: Menü adı

en: Field types
tr: Alan tipleri
