Menu Link (field) Attributes (2.0.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Parent
uk: Батько

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Class
uk: Клас

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: Menu name
uk: Назва меню

en: Field types
uk: Типи полів
