Menu Link Revisions (1.0.0) - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Expanded
am: የተለጠጠ

en: Active
am: ገባሪ

en: Custom
am: ብጁ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Publishing options
am: የህትመት አማራጮች

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Menu name
am: የምናሌው ስም

en: Revision information
am: የክለሳ መረጃ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
