Menu Link Revisions (1.0.0) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Menu
ast: Menú

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Created
ast: Fechu

en: Expanded
ast: Expandíu

en: Active
ast: Activu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Publishing options
ast: Opciones d'espublización

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
