Menu Link Revisions (1.0.0) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Weight
az: Çəki

en: Preview
az: Önizləmə

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Created
az: Yaradıldı

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Active
az: Aktiv

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: @type: reverted %title revision %revision.
az: @type: geri çevrildi %title revision %revision.

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı

en: Briefly describe the changes you have made.
az: Etdiyiniz dəyişiklikləri qısaca təsvir edin.

en: @date by @username
az: @date @username

en: Set as current revision
az: Cari versiya olaraq təyin edin
