Menu Link Revisions (1.0.0) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Menu
be: Меню

en: Notes
be: Заўвагі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Created
be: Створана

en: Expanded
be: Разгорнута

en: Active
be: Актыўна

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Publishing options
be: Налады публікацыі

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Menu name
be: Назва меню

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Revision information
be: Перагляд інфармацыі

en: Draft
be: Чарнавік

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
be: @type: вернуты %title версіі %revision.

en: Deleted %title revision %revision.
be: Выдаленая версія %revision матэрыялу %title.

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: Briefly describe the changes you have made.
be: Сцісла апішыце дададзеные змены.
