Menu Link Revisions (1.0.0) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Menu
ca: Menú

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Created
ca: Creat

en: Expanded
ca: Expandit

en: Active
ca: Actiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revert
ca: Reverteix

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Draft
ca: Esborrany

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ca: @type: s'ha tornat enrere la revisió %revision del %title.

en: Deleted %title revision %revision.
ca: S'ha suprimit %title amb revisió %revision.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: @date by @username
ca: @date per @username
