Menu Link Revisions (1.0.0) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Menu
eu: Menua

en: Notes
eu: Oharrak

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Created
eu: Sortua

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: Active
eu: Aktiboa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Publishing options
eu: Argitaratze aukerak

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Menu name
eu: Menu izena

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa
