Menu Link Revisions (1.0.0) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Author
is: Høvundur

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Weight
is: Vekt

en: Preview
is: Undansýning

en: Menu
is: Valmynd

en: Unknown
is: Ókent

en: Created
is: Stovnað

en: Expanded
is: Víðkað

en: Active
is: Virkin

en: Custom
is: Sergjørt

en: Revisions
is: Útgávur

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Publishing options
is: Útgávumøguleikar

en: Create new revision
is: Stovna nýggja útgávu

en: Revert
is: Vend aftur

en: Revisions for %title
is: Útgávur av %title

en: Revision
is: Útgáva

en: Menu name
is: Navn á valmynd

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
is: Er tað heilt vist at tú vilt venda aftur til útgávuna frá %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
is: Er tað heilt vist at tú vilt strika útgávuna frá %revision-date?

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: Revision information
is: Útgávudáta

en: Copy of the revision from %date.
is: Avrit av útgávuni frá %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
is: @type: førdi aftur %title útgávu %revision.

en: Deleted %title revision %revision.
is: Strikaði %title útgávu %revision.
