Menu Link Revisions (1.0.0) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Menu
hr: Izbornik

en: Notes
hr: Bilješke

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Created
hr: Stvoreno

en: Expanded
hr: Prošireno

en: Active
hr: Aktivno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Revisions
hr: Revizije

en: Authored by
hr: Autor

en: Publishing options
hr: Opcije objave

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Revert
hr: Vrati

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Menu name
hr: Naziv izbornika

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja vratiti reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hr: Želite li zbilja ukloniti reviziju od %revision-date?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Revision information
hr: Informacija o reviziji

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
hr: @type: vraćen %title revizija %revision.

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije
