Menu Link Revisions (1.0.0) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Menu
hu: Menü

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Created
hu: Létrehozva

en: Expanded
hu: Nyitott

en: Active
hu: Aktív

en: Custom
hu: Egyéni

en: Revisions
hu: Változatok

en: Authored by
hu: Szerző

en: Publishing options
hu: Közzétételi beállítások

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Menu name
hu: Menünév

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Delete revision
hu: Változat törlése

en: Revision information
hu: Változatinformáció

en: Draft
hu: Vázlat

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: @type: reverted %title revision %revision.
hu: @type: %title %revision. változatra visszaállítva.

en: Deleted %title revision %revision.
hu: %title %revision változata törölve.

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Briefly describe the changes you have made.
hu: Az elvégzett változtatások rövid leírása.

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: Set as current revision
hu: Beállítás aktuális változatként
