Menu Link Revisions (1.0.0) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Expanded
hy: Ընդլայնված

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն

en: Draft
hy: Սևագիր

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: Briefly describe the changes you have made.
hy: Հակիրճ նկարագրեք ձեր կատարած փոփոխությունները:
