Menu Link Revisions (1.0.0) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: Menu
is: Valmynd

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Created
is: Stofnað

en: Expanded
is: Útvíkkað

en: Active
is: Virkt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Publishing options
is: Útgáfustillingar

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Revision
is: Útgáfa

en: Menu name
is: Nafn á valmynd

en: Revision information
is: Upplýsingar um útgáfur
