Menu Link Revisions (1.0.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Menu
ka: მენიუ

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: Active
ka: აქტიური

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი
