Menu Link Revisions (1.0.0) - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Menu
kk: Мәзір

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Created
kk: Құрылған

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: Active
kk: Белсенді

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Menu name
kk: Мәзір атауы

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: @type: reverted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясына қайтарылды.

en: Deleted %title revision %revision.
kk: %title %revision ревизиясы жойылды.
