Menu Link Revisions (1.0.0) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Menu
ku: پێڕست

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Publishing options
ku: هه‌ڵبژاردنه‌کانی بڵاوکراوە‌

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: Revision information
ku: زنیاریی پێداچوونەوە

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ku: @type: گەڕاندرایەوە %title بۆ پێداچوونەوەی %revision.

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
