Menu Link Revisions (1.0.0) - en to lt translation catalogue (40 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Menu
lt: Meniu

en: Notes
lt: Pastabos

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Created
lt: Sukurta

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Custom
lt: Savitas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lt: @type: sugrąžinta %title versija %revision.

en: Deleted %title revision %revision.
lt: Pašalinta %title versija %revision.

en: Current revision
lt: Dabartinė versija

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: @date by @username
lt: @username - @date

en: Set as current revision
lt: Nustatyti kaip dabartinę versiją

en: @language_name revisions for %title
lt: @language_name versijos: %title
