Menu Link Revisions (1.0.0) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Menu
ml: മെനു

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
