Menu Link Revisions (1.0.0) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Menu
mn: Цэс

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Revert
mn: Буцаах

en: Menu name
mn: Цэсний нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
