Menu Link Revisions (1.0.0) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Authored by
mr: लेखक

en: Publishing options
mr: प्रकाशित करण्यासाठीचे पर्याय
