Menu Link Revisions (1.0.0) - en to ms translation catalogue (30 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Author
ms: Pengarang

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Weight
ms: Pemberat

en: Preview
ms: Pratonton

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Created
ms: Diciptakan

en: Expanded
ms: Terkembang

en: Active
ms: Aktif

en: Custom
ms: Tersuai

en: Revisions
ms: Semakan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Publishing options
ms: Opsyen penerbitan

en: Create new revision
ms: Mencipta semakan baru

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: Revisions for %title
ms: Semakan bagi %title

en: Revision
ms: Semakan

en: Menu name
ms: Nama menu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin mengkembalikan semakan pada %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin memadamkan semakan pada %revision-date?

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Revision information
ms: Maklumat semakan

en: Copy of the revision from %date.
ms: Salin semakan dari %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ms: @type: dikembalikan %title ke semakan %revision.

en: Deleted %title revision %revision.
ms: Semakan %revision untuk %title telah dipadamkan.

en: Revision log message
ms: Mesej penyemakan semula pengelogan
