Menu Link Revisions (1.0.0) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Expanded
or: ସମ୍ପ୍ରସାରିତ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
