Menu Link Revisions (1.0.0) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Menu
sl: Meni

en: Unknown
sl: Neznan

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Menu name
sl: Ime menija

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Revision information
sl: Različice

en: @type: reverted %title revision %revision.
sl: %type: posodobljen %title.
