Menu Link Revisions (1.0.0) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Expanded
sr: Проширено

en: Changed
sr: Промењен

en: Menu name
sr: Назив менија

en: Draft
sr: Предлог

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
