Menu Link Revisions (1.0.0) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Menu
sv: Meny

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Unknown
sv: Okänd

en: Created
sv: Skapad

en: Expanded
sv: Utfällt

en: Active
sv: Aktiv

en: Custom
sv: Anpassad

en: Revisions
sv: Versioner

en: Authored by
sv: Författad av

en: Publishing options
sv: Publiceringsalternativ

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Revert
sv: Återställ

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Menu name
sv: Menynamn

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Revision information
sv: Information om versionshantering

en: Draft
sv: Utkast

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sv: @type: återställde version %revision av %title.

en: Deleted %title revision %revision.
sv: Raderade version %revision för %title.

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: Revision log message
sv: Loggmeddelande för versionshantering

en: Briefly describe the changes you have made.
sv: Beskriv kortfattat de ändringar du har gjort.

en: @date by @username
sv: @date av @username
