Menu Link Revisions (1.0.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Weight
ta: நிறை

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Menu
ta: பட்டி

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Create new revision
ta: புதிய மீட்டலை உருவாக்குக
